שרם טקסטיל

צופן לבריאות ונוחות

יום טוב  ומוצלח מתחיל בשינה טובה בלילה  הקודם !

שינה טובה  ומשקמת הינה תנאי מוקדם לחיים מלאיםמהניים  ושלווים.

 אדם היושן היטב את שנת הלילה , מתחיל את היום בשפע ואנרגיה, עם מנת כוח שתספיק לכל היום.

שינה ערבה היא  הבטחה לחיים טובים יותר, ומסייעת במניעת מחלות שונות, לרבות בעיות גב.

 

קניית כלי מיטה מבוססת על אמון, לכן בחירת המותג היא בעלת  תפקיד חשוב בתהליך הקנייה. ברכישת מותג מקורי הלקוח מקבל אחריות . חדשנות, החסרים  במוצרים "ללא שם".  חברת BAUER מכירה היטב באחריות למותג שלה. ומשקיעה  את מירב המאמצים על מנת להבטיח לך שינה טובה.

לקוחות רבים מרוצים מחברתינו  ומשתמשים במוצרי חברת BAUER יומיום. תוצרת חברת BAUER מיוצרת מחומרים באיכות גבוהה תוך הקפדה על תהליך הייצור המתקדם. מוצרי החברה ידועים בתכונותיהם המעולות. רכישת מוצרי חברת BAUER הינה השקעה ארוכת טווח בבריאותכם

ההחלטה לרכוש את מוצרי חברת BAUER הינה בחירה באורח חיים בריא.

פנקו את עצמכם בכלי מחטה מצמר טבעי מפוארים והתוודעו לאיכויות הייחודיות של הצמר שניתנה לו מן הטבע. צמר מרינו נקי או צמר גמלים, צמר עז קשמיר או צמר למה מעובד – כל אלה הם חומרים טבעיים.  אצלנו כולם 

יכןלים  למצוא מוצר אשר תואם את הרגלהם וטעמם

  אודות הצמר

. לא במקרה שליש מחיינו מוקדשת לשינה. בשל נסיבות חיינו  קורה לעיתים שיש – בעיות, דאגות, מתח נפשי – הגורמים לחוסר איזון באברים הפנימיים, במערכת העצבים, ולהפרעות בשינה.

ועל  רקע  "נדודי השינה" מופיעים מיגרנות, התקפי לב, אירועים מוחיים, נרשמת ירידה במערכת החיסונית, ואנחנו לא מרוצים מעצמנו  ומהסובבים אותנו . בנוסף מתלווה לכך גם עייפות כרונית. עייפות זו, הנמשכת מיום ליום, מביאה להפרעות חרדה ולדיכאון וגורמת להזדקנות מהירה .

 ובכן, לכלי המיטה יש השפעה מכרעת על איכות השינה,ואנו שואלים אילו כלי מיטה סובבים אותנו במשך 6-8 שעות מדי יום במשך כל חיינו?

ישנן כמה סוגי שמיכות וכריות, ביניהם שמיכות קווילט ושמיכות העשויות מנוצות. מוצרים אלה אוגרים בתוכם במהלך תקופת השימוש אבק, לכלוך והפרשות שונות שמפריש גופינו. כך, אנו "זוכים" לישון עם מיליוני יצורים מזעריים בשם קרדית אבק הבית, ואת הפרשותיהם אנו נושמים  במשך  הלילה. עובדה ידועה לכול היא שקרדית האבק היא הסיבה לתגובות אלרגיות רבות ולמחלות דרכי נשימה.  

לפני שנים רבות פותחו בגרמניה כלי מיטה אופטימאליים לבריאותו של האדם אשר עשויים מחומר טבעי ובריא ביותר – צמר טבעי.

מחקרים חדשים בהיגיינת השינה מוכיחים  כי רק צמר הנגזז מבעלי חיים במהלך חייהם מסוגל לנטרל את החומרים הרעילים המופרשים בזמן השינה. כמו כן הוכח כי צמר מיטיב לשמור על חילוף חום הגוף, הוא יוצר מיקרו אקלים נוח, מייצב את הלחות ושומר על היגיינה. 

צמר הינו תוצר טבעי שמתאים לשימוש האדם. טכנולוגיות מודרניות מאפשרות לייצר מוצרי צמר נעימים, יפים ונוחים מאוד לשימוש.

חברת  BAUER הגרמנית פועלת בארץ מאז 2006.החברה המובילה בעולם לייצור כלי מיטה, כריות ושמיכות מצמר טבעי.

 חברת BAUER מספקת על כל מוצריה מצמר מלא, אחריות של 5 שנים.

אנו מקווים שתעשו את הבחירה הנכונה

למעבר לדף הקטגוריה  שבו תוכלו לראות חלק מהמוצרים לחצו כאן

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

WhatsApp chat