שרם טקסטיל  SHERMTEX

 רח' מזרחי 3 תל אביב למפה  לחץ כאן!         
                                                       

 טלפקס: 03-6829679    נייד: 050-8223719   דוא"ל: moti3245@netvision.net.il
   לבלוג שלנו-
 http://sremtex.blogspot.co.il/
 

 לקוח יקר!

ברוך הבא לעולם כלי המיטה  של שרם טקסטיל. שירות לקוחות הוא הדבר החשוב ביותר אצלנו, לפני הכל חשוב לנו שתהיה מרוצה. עם זאת, ישנם כללים ונוהגים המוכתבים לנו ע"י יבואנים ויצרנים.

ביצוע הזמנה באתר מהווה כהסכמתך המלאה לתנאים הכלולים בו.

מוצרים באתר:

חנות האינטרנט מכילה מאות מוצרים, חלקם מגיעים לחנות על פי הזמנה בלבד. תמונות המוצרים באתר הם להמחשה בלבד. מסיבות מובנות.

אם בטעות, מסיבה כלשהיא, קיבלתם מוצר שונה ממוצר שהזמנתם, תוכלו להחזירו תוך 3 ימים מיום קבלתו, המשלוח כמובן על חשבון "שרם טקסטיל" ואת המוצר שאותו הזמנתם תקבלו ללא עלות משלוח נוסף.

לעיתים ישנן טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר, אם בהזמנתכם חלה טעות כזאת אנו נעדכן אתכם בפרטים הנכונים ותוכלו לבטל או לאשר, אנו מתנצלים מראש על טעויות, עימכם הסליחה!

תנאי תשלום:

על ידי כרטיס אשראי או בגובינא מזומן . כמו כן ניתן לשלוח המחאה בדואר ולאחר הפירעון המלא בפועל של ההמחאה (5 ימי עבודה) המוצר ישלח לביתכם. או בהעברה בנקאית

כרטיס אשראי

המחירים הינם בשקלים וכוללים מע"מ כחוק. התשלום בכרטיס אשראי כפוף לתנאי חברת האשראי. המוצר יסופק רק במידה והתשלום עבורו התקבל במלואו. התשלום בכרטיס אשראי יהיה בתשלום אחד אם לא בחרתם אחרת. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי טלפונית לנציג שירות. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים, עבור כל הזמנה תידרשו למסור את פרטי הכרטיס מחדש.

האתר מאובטח בטכנולוגית SSL.

זמן אספקה ומשלוחים:

מחיר המשלוח מצוין על כל מוצר,בהזמנת מספר מוצרים עלות המשלוח תכלל רק פעם אחת לפי עלות המשלוח הגבוהה מבין המוצרים. המוצרים מגיעים על ידי חברת שליחויות חיצונית -"טיל שליחויות "-  לחבילות -מעל 2 ק"ג, .
וע"י רשות הדאר  לחבילות עד 2 ק"ג  או לישובים מעבר לקו הירוק,עוטף עזה,מצפה רמון ודרומה    זמן אספקת המוצר הינו בין מיידי ל-21 ימי עבודה (לא כולל שבתות וחגים)."שרם טקסטיל"  איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר המוצר איננו נמצא במלאי בארץ. אם מוצר מסוים חסר במלאי, יוצע לכם מוצר חלופי, במידה ואינכם מעוניינים תוכלו לבטל את ההזמנה ללא כל התחייבות.

אחריות:

האחריות הינה אחריות יבואן של המוצר.

האחריות הינה אחריות של היבואן ו/או הספק ע"פ המצוין בגוף המכירה. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק,שריפה, רטיבות או שימוש לא נאות במוצר.

פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית משפט שלום בתל אביב.

האחריות על השעונים באתר היא על המנגנון בילבד!

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים:

על פי חוק הצרכן הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת באתר תוך 14 יום מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית וללא פתיחה או שימוש. עבור מוצרים אלה תקבל זיכוי כספי, בניכוי דמי הובלה, ו-5 אחוז מערך המוצר או 100 שקלים הנמוך מביניהם כקבוע בחוק הגנת הצרכן. תנאי החזרה הנ"ל חלים רק אם המוצר נבדק על ידי צוות"שרם טקסטיל" במעבדת החברה.
לא ניתן להחזיר מוצרים שמחירם פחות מ 50 ש"ח
לא ניתן להחזיר מוצרים שהותאמו אישית ללקוח ( הזמנה לפי מידות רקמה /הדפס לוגו וכד' )
לא ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו בכמות מסחרית ( בסיטונאות )
למעט במקרה של מוצר פגום

אנו משתדלים לתת ללקוח מענה לכל שאלותיו ובעיותיו, אם צצות כאלה. הדרך המומלצת והמהירה לקבלת מענה מצוות החברה היא באמצעות הדואר האלקטרוני.

לשאלות בנושא שירות לקוחות: MOTI3245@NETVISION.NET.IL

כמו כן ניתן לשוחח עם נציגי השירות בטלפונים הבאים:

טלפון שירות לקוחות: 03-6829679

שירות לקוחות ויצירת קשר:

ניתן לבצע הזמנה דרך מספר פקס הבא: 03-6829679

שעות העבודה הן 09:30עד 18:00 כל יום, יום שישי עד השעה 13:00 למעט יום שבת.

 

אנא השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

תאריך ושעה
 

[Top]
חפשו אותנו בפייסבוק
לייבסיטי - בניית אתרים